Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Kadrowych

Telewizja Puls Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6356 dni temu

Ogłoszenie numer: 25467, z dnia 2006-12-21

Telewizja Puls jest dynamicznie rozwijającą się stacją telewizyjną

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SK/12/2006

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będą:  rekrutacja i selekcja pracowników  wdrażanie systemów oceny pracowników  tworzenie i wdrażanie systemów wynagrodzeń  organizowanie planów szkoleń  nadzór nad ZFŚS  prowadzenie akt osobowych

Wymagania

 wyższe wykształcenie w dziedzinie odpowiadającej stanowisku  doświadczenie zawodowego na takim samym bądź podobnym stanowisku  znajomość technik oraz metod oceny pracowników  znajomość praktyk tworzenia oraz wdrażania systemów wynagrodzeń  znajomości zasad tworzenia i gospodarowania ZFŚS  umiejętności współpracy w dużym zespole  biegła znajomość języka angielskiego  CV oraz list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim

Oferujemy

 pracę w rozwijającej się stacji telewizyjnej  perspektywy dalszego rozwoju zawodowego  uczestnictwo w niepowtarzalnym projekcie medialnym  atrakcyjne warunki zatrudnienia