Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Specjalista ds. Klientów Kluczowych

RAFKO - RAFAł KOC
Białystok
praca stacjonarna
4974 dni temu

Ogłoszenie numer: 115316, z dnia 2010-10-08

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w doradztwie, instalacjach oraz sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i opieka nad dealerami firmy,
  • przyjmowanie, opracowywanie i realizacja zamówień hurtowych,
  • przygotowywanie ofert i wycen oraz doradztwo związane z wyborem sprzętu,
  • opracowywanie planów instalacji multimedialnych oraz audiowizualnych,
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką / akustyką,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu,
  • doświadczenie w handlu i kontakcie z Klientami,
  • bardzo mile widziana pasja związana z audio
  • miła aparycja i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • mile widziane doświadczenie związane z instalowaniem sprzętu audio-video,
  • samodyscyplina oraz sumienność,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy,
  • wiek powyżej 24 lat,

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • rozwój,
  • szkolenia.