Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Dzierżoniów
Specjalista ds. Kluczowego Klienta (B2B)

Nomi S.A.
Dzierżoniów
praca stacjonarna
4699 dni temu

NOMI S.A.
Spółka  posiadająca  w Polsce sieć supermarketów w branży „Zrób to sam"
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Kluczowymi Klientami na powierzonym obszarze poprzez spotkania biznesowe
  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klienta

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość branży „Zrób To Sam"
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji handlowych
  • Znajomość technik sprzedaży

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • Interesujące wyzwania zawodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
  • Zarządzanie własnym czasem pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”