Specjalista ds. kluczowych klientów

AJP spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Kraków

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2679773, z dnia 2019-09-30

Producent elementów wentylacyjnych poszukuje do swojego działu handlowego osób na stanowisko specjalisty ds. kluczowych klientów.

Preferowane miejsce zamieszkania: Kraków, Wieliczka, Niepołomice.

Obszar działania: Kraków i województwo małopolskie.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • spotkania z klientami, analiza ich potrzeb,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych,
  • bieżąca obsługa zamówień,
  • realizacja założonej polityki i celów sprzedażowych.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w branży B2B,
  • znajomość branży instalacyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • silna motywacja i zorientowanie na wyniki pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość środowiska ACAD mile widziana.

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny , sprawiedliwy i czytelny system premiowy,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • Wsparcie ze strony współpracowników, możliwość rozwoju.
Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów