Specjalista ds. kluczowych klientów

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Warszawa

8 dni temu

Ogólnopolska firma sprzątająca z branży usług czystościowych, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista
ds. kluczowych klientów
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w obszarze usług czystościowych i ochrony
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Badanie potrzeb Klientów, prowadzenie negocjacji oraz rozmów handlowych, przygotowywanie ofert
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
Oczekiwania:
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz motywacja do osiągania wyników
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Samodyscyplina, rzetelność ,nastawienie na cel
  • Mile widziane doświadczenie w branży utrzymania czystości lub ochrony lub B2B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i bardzo atrakcyjny system premiowo-prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży