Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Ekspert Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin

35 dni temu

Od ponad 25 lat dostarczamy profesjonalne rozwiązania informatyczne dla biznesu. Naszymi klientami są firmy z całej Polski. Nasz zespół składa się z ponad 50 pasjonatów zatrudnionych w Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu i Gdyni. Dbamy o nich i odpowiednio wynagradzamy.
Wierzymy, że tylko zadowolony zespół potrafi współpracować i z pasją realizować zaplanowane projekty.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientem
  • Analiza potrzeb klientów
  • Wyszukiwanie nowych klientów
  • Prezentacja systemów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z działami wdrożeń i serwisu
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współtworzenie firmy i dobrej atmosfery w zespole
Pasujesz do nas, jeżeli:
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
  • Masz umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Jesteś kreatywny, dyspozycyjny i posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B
  • Jesteś gotowy do podróży służbowych
Wyjątkowo cenimy osoby, które:
  • Potrafią organizować swoją pracę
  • Są nastawionej na cele i ich osiąganie
  • Szukają rozwiązań a nie problemów
  • Są chętne do pozyskania wiedzy technicznej w obszarze IT (wykształcenie w tym kierunku będzie dodatkowym atutem)
  • Potrafią pracować w zespole
Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów