Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. komunikacji i PR

Kanlux S.A.
Radzionków
praca stacjonarna
4005 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzionków

Nr Ref.: SKPr/06/2013

Opis stanowiska:

Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu public relations, rozwój komunikacji zewnętrznej, utrzymywanie dobrych relacji z mediami i KOL, działania w obszarze e-PR oraz e-marketingu, planowanie, projektowanie, wdrażanie i nadzór nad programami lojalnościowymi dla grup celowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, przygotowanie komunikatów prasowych, materiałów informacyjnych i innych wydawnictw firmowych, organizacja spotkań i targów.

Kluczowe zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii  PR i komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Relacje z mediami i KOL, w tym organizowanie spotkań prasowych i biznesowych
  • Przygotowanie komunikatów/notatek prasowych, informacyjnych i firmowych
  • Przygotowanie i prowadzenie działań sponsoringowych i CSR
  • Koordynacja wydarzeń firmowych
  • Budowanie efektywnych programów motywacyjnych i lojalnościowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe  (preferowany marketing)
  • Min. 3-5 letnie doświadczenie w obszarze PR
  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu programów motywacyjnych
  • Doświadczenie we współpracy z mediami, agencjami reklamowymi i PR
  • Znajomość warsztatu dziennikarskiego i umiejętność swobodnego wyrażania myśli
  • Kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Praktyczna znajomość programu MS Office
  • Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, w dużej i w prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywujący system wynagradzania
  • Narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”