Specjalista ds. Konstrukcyjnych - Mechanik

ABB Sp. z o.o.

Łódź

54 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL69055130_E7

Dołącz do zespołu Centrum Usług Inżynieryjnych w Łodzi specjalizującego się w projektowaniu transformatorów. Poszukujemy inżynierów o otwartych poglądach, którzy są zainteresowani rozwojem w środowisku wielokulturowym.

Zadania:
  • Projektowanie mechaniczne oraz opracowywanie dokumentacji technicznej transformatorów zgodnie ze specyfikacją przedstawioną przez klienta;
  • Ustalanie z klientami parametrów technicznych produktów, oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej zgodnie z przyjętymi założeniami;
  • Kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów;
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych opracowywanych w ramach prowadzonych zleceń;
  • Przyczynianie się własnymi ideami i pomysłami do rozwoju oraz optymalizacji projektów transformatorów;
  • Identyfikacja problemów i dostarczanie wkładu w ich rozwiązywania;
  • Ścisła współpraca z członkami międzynarodowego zespołu w zakresie przygotowywanych projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek o profilu mechanicznym);
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość programów do projektowania 3D (np. Creo CAD) oraz pakietu MS Office;
  • Wiedza z zakresu mechanicznych narzędzi symulacyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego rozwiązywania problemów.
Oferujemy:

Pracując na stanowisku Specjalisty ds. Konstrukcyjnych Mechanika będziesz:

  • pracował z jednym z flagowych produktów ABB;
  • współpracował z grupą ekspertów w dziedzinie projektowania transformatorów;
  • mógł wybrać swoje szkolenia z portfolio szkoleń ABB zgodnie ze swoimi zainteresowaniami;
  • mógł zadbać o siebie i swoich bliskich korzystając z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych;
  • pracował nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor