Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Kontaktów z Hotelami

STAYPOLAND Travel
Kraków
praca stacjonarna
4897 dni temu
top_hotele.jpg

StayPoland Sp. z o.o., biuro podróży i właściciel 4 serwisów internetowych, specjalizuje się w sprzedaży usług turystycznych online. Firma działa na rynku od 2003 roku.

Obecnie do pracy na terenie Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.:SKH 12/10 Kraków

Zadania:

    • Budowanie trwałych relacji z obiektami hotelowymi na terenie Krakowa oraz Małopolski
    • Negocjacje umów, negocjacje stawek, szkolenia personelu hotelowego w zakresie współpracy z serwisem www.staypoland.com
    • Aktualizację bazy danych
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

    • Zdolności negocjacyjne
    • W pierwszej kolejności rozważymy aplikacje osób z doświadczeniem w branży hotelarskiej, turystycznej lub e-commerce
    • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub deklarowany zamiar zarejestrowania własnej działalności gospodarczej
    • Preferowane wykształcenie wyższe lub osoby kończące studia
    • Znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • Samodzielność

Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
    • Ciekawą pracę dla samodzielnych i przedsiębiorczych osób
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne