Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. kontaktów z klientami zagranicznymi

P.H.T.S. MERIX
Poznań
praca stacjonarna
6170 dni temu

Ogłoszenie numer: 30667, z dnia 2007-06-27

Jesteśmy firmą z sektora usług internetowych. Na rynku działamy od 8 lat, a od 3 lat również na rynkach międzynarodowych. Wykonujemy, modernizujemy i integrujemy wszelkie serwisy, systemy i aplikacje działające w sieci internet.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- kontakt oraz prowadzenie projektów dla klientów zagranicznych - prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami zagranicznymi - przygotowywanie specyfikacji projektów w języku angielskim - tworzenie dokumentacji w języku angielskim

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie - Biegła znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i w piśmie - Znajomość podstaw technologii internetowych - Obsługa komputera w stopniu dobrym - Biegłe poruszanie się w sieci Internet - Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Dodatkowe atuty: - MILE WIDZIANA OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA - Wykształcenie kierunkowe - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów internetowych

Oferujemy

- pracę w dynamicznym, młodym zespole - bardzo dobre warunki pracy - możliwość rozwoju - atrakcyjne wynagrodzenie