Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista Ds Kontraktów

ProSystem SA
Wrocław
praca stacjonarna
6959 dni temu

Ogłoszenie numer: 11704, z dnia 2005-05-10

Firma ProSystem SA wchodzi w skład grupy kapitałowej, która rozpoczęła działalność w kwietniu 1997 roku. Od początku swojego istnienia oferujemy profesjonalne usługi budowy systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz transmisji danych. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu technologii informatycznych, zarządzania oraz logistyki. Doświadczenie i profesjonalizm naszej kadry jest najważniejszym kluczem do osiągniętego przez nas sukcesu, jakim jest wszechstronna i dająca obustronne korzyści współpraca z Klientem.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę przydzielonego portfela klientów.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy: - kreatywności i zaangażowania, - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - wyższego wykształcenia, - dyspozycyjności, - zdolności interpersonalnych, - dobrej znajomości języka angielskiego, - prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.