Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Kontraktów

ProSystem SA
Wrocław
praca stacjonarna
6393 dni temu

Ogłoszenie numer: 24538, z dnia 2006-11-28

Firma ProSystem SA wchodzi w skład grupy kapitałowej, która rozpoczęła działalność w kwietniu 1997 roku. Od początku swojego istnienia oferujemy profesjonalne usługi budowy systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz transmisji danych. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu technologii informatycznych, marketingu oraz logistyki.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SK

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa otrzymanego portfela Klientów, - pozyskiwanie nowych Klientów, - udział w przetargach publicznych.

Wymagania

- kreatywność i zaangażowanie, - minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne), - dyspozycyjność, - zdolności interpersonalnye, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym zespole - udział w ciekawych projektach - specjalistyczne szkolenia