Specjalista ds kontroli kadr i płac

Solid Security Sp. z o.o.

Warszawa

107 dni temu

Stale rozwijająca się, ogólnopolska firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza danych kadrowo-płacowych, wejściowych i wyjściowych, poprzez raporty systemowe
  • Weryfikacja poprawności i terminowości odprowadzanych składek ZUS, NFZ oraz zaliczek na poczet podatku dochodowego
  • Współpraca z działem kadr i płac, księgowością i programistami IT
Wymagania:
  • Roczne/dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z naliczaniem płac (zarówno pracowników etatowych jak i zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych)
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i pdof
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolnym.
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy dla umów o pracę oraz umów zlecenia
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • Samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w nadrzędnej komórce kontrolnej w zgranym zespole ogólnopolskiej firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w zakresie controllingu
  • Kursy doskonalące z zakresu MS Excel oraz kadrowo - płacowe
  • Pakiet opieki medycznej
  • Miejsce pracy na terenie Warszawa, Mokotów

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac
Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Praca Specjalista ds. Płac