Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kontroli Technicznej (m/k)

STRABAG BMTI Sp z o.o.

Pruszków

5 dni temu

STRABAG SE jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BMTI należy do koncernu STRABAG i jest odpowiedzialna za nabywanie, wynajem i remont sprzętu i maszyn budowlanych. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków (mazowieckie)
PL-2018-124716

Opis stanowiska:

  • Kontrola procesów związanych z eksploatacją i naprawami maszyn
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń na budowach, warsztatach oraz placach składowych
  • Kontrole związane z przestrzeganiem procedur obowiązujących w dziale technicznym
  • Regularne raportowanie do przełożonych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń budowlanych
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Gotowość w pracy na podobnym stanowisku lub związanym bezpośrednio z naprawami i eksploatacją maszyn
  • Dokładność i dociekliwość
  • Znajomość pakietu Office
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie budowlanym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilność zatrudnienia
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach interpersonalnych, językowych i zawodowych

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

STRABAG BRVZ Sp. z o.o.

Human Resource Development

Paweł Lasota

ul Parzniewska 10

PL-05-800 Pruszków

Telefon: +48(0)22/4513 - 741

www.strabag.com

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Specjalista ds. technicznych Praca Specjalista ds. technicznych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (664)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1736)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)