Praca.pl Praca Mazowieckie Specjalista ds. zamówień publicznych Mazowieckie
Specjalista ds. koordynacji i zamówień publicznych

ServiceLine Sp. z o. o.
mazowieckie
praca stacjonarna
2334 dni temu

Ogłoszenie numer: 1854852, z dnia 2017-12-03

Firma ServiceLine Sp. z o. o. to ogólnopolski dostawca usług ochrony osób i mienia w zakresie zabezpieczenia technicznego, nowoczesnych technologii teleinformatycznych oraz ochrony przeciwpożarowej.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • organizacja, obsługa i prowadzenie biura,
  • przygotowywanie projektów, umów i pism,
  • współpraca z działem księgowości i kadr oraz urzędami,
  • prowadzenie bieżącej administracji,
  • monitorowanie rynku i wyszukiwanie postępowań przetargowych ,
  • kontrola złożonych ofert, prowadzenie korespondencji z Zamawiającym,
  • współpraca z działem projektowania i kosztorysowania w zakresie przygotowania ofert przetargowych.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność zarządzania czasem,
  • komunikatywność, Skuteczność i samodzielność w działaniu,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość rynku zamówień publicznych oraz umiejętność posługiwania się bazami postępowań przetargowych,
  • mile widziane doświadczenie w branży Security.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • umowę o pracę,
  • pakiet bezpłatnych szkoleń,
  • perspektywę rozwoju zawodowego,
  • dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów,
  • komfortowe warunki pracy.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN