Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Kosztorysant Katowice
Specjalista ds. kosztorysowania i marketingu

Chemobudowa Kraków S.A.
Katowice
praca stacjonarna
1526 dni temu

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • wsparcie bieżących budów na terenie Katowic pod kątem kosztorysowym realizowanych robót budowlanych,
  • współpraca z działem i dyr. ds. Marketingu i Ofertowania Przedsiębiorstwa pod kątem wycen i kosztorysów nowych inwestycji,
  • penetracja lokalnego rynku budowlanego pod kątem pozyskiwania nowych kontraktów.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne budownictwo,
  • znajomość obsługi programów kosztorysowych Zuzia, Norma itp.
  • znajomość obsługi programów MS Office.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • ubezpieczenia społeczne od pełnego wynagrodzenia,
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
  • odzież i obuwie ochronne,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Poznaj

Chemobudowa - Kraków S.A.