Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Kosztorysowania i Ofert

RE-Bau Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4701 dni temu

Ogłoszenie numer: 157300, z dnia 2011-08-02

Firma polska z udziałem kapitału zagranicznego, powstała w 1996r. Działalność prowadzona jest na terenie Polski, Niemiec i Rosji. Firma zajmuje się głównie wykonywaniem stanów surowych. Posiada oferty pracy dla cieśli, murarzy, zbrojarzy, operatorów dźwigu a także kadry technicznej.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przedmiarów, kalkulacja i wycena kosztów.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty.
  • Analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, budowlane.
  • Doświadczenie zawodowe.
  • Znajomość programów do kosztorysowania oraz MS Office.
  • Umiejętność organizowania pracy i terminowość działania.
  • Komunikatywność, samodzielność.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.