Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. kosztorysowania (kosztorysant) / Specjalista ds. ofertowania (oferent) instalacji sanitarnych oraz HVAC
Termika Sp. z o.o.
Gdańsk
specjalista (mid)
41 dni temu

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Jesteśmy także firmą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu klimatyzacji, popartym wieloma obiektami referencyjnym zatem proponujemy swoim Klientom kompleksową realizację inwestycji.

 

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania (kosztorysant) / Specjalista ds. ofertowania (oferent) instalacji sanitarnych oraz HVAC
Miejsce pracy:Gdańsk
 
Zakres obowiązków:
 • Samodzielne i kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych inwestycji budowlanych w branży sanitarnej (wentylacja, klimatyzacja)
 • Analiza dokumentacji ofertowo-projektowej
 • Sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych
 • Przygotowywanie i kierowanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców prac instalacyjnych oraz negocjacje cen
Wymagania:
 • Znajomość branży sanitarnej (wentylacja, klimatyzacja) oraz cen i kosztów materiałów instalacyjnych, kosztów usług
 • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na bazie specyfikacji technicznej i architektonicznej
 • Znajomość programu AutoCad oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Excel
 • Znajomość programu NORMA PRO lub tożsamych programów kosztorysowych
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego
 • Skrupulatność i dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość)
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie
 • Ciekawą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się organizacji
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności
 • Motywacyjny system wynagrodzeń
 • Niezbędne narzędzia pracy
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Poznaj

Termika Sp. z o.o.

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji, systemów płyt trudnościeralnych TIVAR, rusztowań systemowych, płyt warstwowych, sworzni mostowych, systemów kabli grzewczych. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz własne zaplecze transportowo-magazynowe. Jesteśmy producentem m.in. Trzpieni Główkowych Termika SD, materacy termoizolacyjnych, elementów mocowań izolacji. Nieustannie rozwijamy ten obszar naszej działalności realizując różnorodne projekty we współpracy z naszymi klientami z różnych branż. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych i specjalistycznej chemii budowlanej - jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów handlowych w tym zakresie na terenie Polski północnej. Współpracujemy z renomowanymi klientami, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Stawiamy na kompleksowość prowadzonych przez nas projektów a także najwyższą jakość naszej pracy. W związku ze wzrastającymi wymaganiami klienta oraz dążeniem do doskonalenia w 2012 roku rozszerzyliśmy zakres posiadanego od 2001 roku certyfikatu ISO 9001 o OHSAS 18001.

 

Podobne oferty