Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kredytów firmowych

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Warszawa

120 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Rozwój oferty produktów kredytowych dla klientów instytucjonalnych,
  • Projektowanie i wdrażanie efektywnych procesów kredytowych w różnych kanałach dystrybucji,
  • Określanie założeń do aplikacji wspierających obsługę produktów kredytowych,
  • Przygotowywanie przepisów wewnętrznych dotyczących produktów i procesów produktowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, bankowość),
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kredytów klientów instytucjonalnych lub w przygotowywaniu i wdrażaniu produktów i procesów kredytowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm oraz produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (szacowany okres nie mniej niż 1 rok),
  • Możliwość rozwoju w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,
  • Prywatną opiekę zdrowotną.

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Product Manager

Product Manager – osoba, która zajmuje się: zbieraniem informacji o klientach i ich potrzebach, generowaniem pomysłów na nowe produkty, wybieraniem pomysłów na nowy produkt pochodzący z różnych źródeł, przygotowywaniem analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku, opracowaniem i wykonaniem planów rozwoju produktu, wprowadzaniem nowych produktów oraz udoskonalaniem i modyfikowaniem ...
Product Manager Praca Product Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (806)
Wałbrzych (68)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (297)
Toruń (183)
Lubelskie:
Lublin (261)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (91)
Mazowieckie:
Warszawa (2289)
Radom (190)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (255)
Nysa (93)