Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Księgowości

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań

219 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w obszarze rozliczeń z Współpracownikami
  • księgowanie i kontrolowanie dokumentów
  • przygotowanie zestawień i analiz dotyczących podległego obszaru
  • przestrzeganie polityki firmy w zakresie rachunkowości finansowej i podatkowej oraz przepisów prawa
Oczekujemy od Ciebie:
  • min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawnych z zakresu rachunkowości
  • dobrej znajomości programów MS Excel, MS Word
  • dokładności i skrupulatności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • myślenia analitycznego
  • zaangażowania i chęci nauki nowych zagadnień
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości