Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. księgowości

Zachodniopomorska SKOK

Szczecin

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2632920, z dnia 2019-08-14

Zachodniopomorska SKOK poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych w systemie operacyjnym,
  • dokonywanie rozliczeń bankowych za pośrednictwem systemu bankowego,
  • obsługa przelewów przychodzących i wychodzących w systemie operacyjnym,
  • uzgadnianie codziennego stanu środków na rachunkach bankowych,
  • współudział przy realizacji płynności Kasy poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu środków na poszczególnych kontach bankowych Oddziałów oraz Centrali,
  • wykonywanie sprawozdawczości do GUS za pośrednictwem strony internetowej,
  • współudział w tworzeniu sprawozdań i informacji wymaganych przepisami prawa.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  – minimum 1 rok,
  • dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Access).

Oferujemy

  • interesującą pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • zatrudnienie na pełny etat w firmie o 26 letniej tradycji i stabilnej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii kwartalnych
  • świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego (dodatek do wypoczynku, bony świąteczne),
  • nagrody roczne,
  • szkolenia i atrakcyjne wyjazdy integracyjne

Oferty w formie pisemnej (CV) prosimy kierować

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJTERAZ".

Oferty pracy prosimy zaopatrzyć w zapis wyrażający wyraźną dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową w procesie rekrutacji:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo Kredytową moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że Administrator danych udostępnił mi wszelkie informacje na temat przetwarzania moich danych osobowych określone w art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Zachodniopomorska SKOK.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)