Specjalista ds. Księgowości

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Warszawa

9 dni temu

Warszawa

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

 Dołącz do naszego Happy Digital World!

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie deklaracji, informacji podatkowych i sprawozdań wymaganych przepisami,
  • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Prowadzenie sprawozdawczości GUS i NBP,
  • Zapewnienie zgodności księgowań z polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego,
  • Realizowanie obowiązków podatkowych przedsiębiorstwa, w tym składanie deklaracji podatkowych CIT, PIT bezpośrednio lub poprzez zlecanie do podwykonawcy,
  • Przygotowywanie przelewów do kontrahentów,
  • Uzgadnianie i analiza sald kont,
  • Nadzór nad środkami trwałymi i rozliczaniem inwestycji,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku- mile widziane doświadczenie w środowisku międzynarodowym
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie rozliczania podatków CIT i VAT oraz przygotowywania deklaracji podatkowych

Oferujemy:

  • Elastyczną forme zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet relokacyjny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości