Specjalista ds. księgowych i rozliczeń projektów (na zastępstwo)
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / na zastępstwo
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 6026919, z dnia 2021-11-27

Kwestura Dział Księgowości

ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji księgowej projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych zgodnie
    z podpisanymi umowami oraz obowiązującymi przepisami.
  • Ewidencja dokumentów księgowych związanych z realizowanymi projektami tj. faktury, listy płac, delegacje, wyciągi bankowe, PK.
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych w zakresie ponoszonych kosztów
    i otrzymywanych środków na realizację projektów.
  • Realizacja płatności w ramach rozliczanych projektów.
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie rachunków bankowych wyodrębnianych dla poszczególnych projektów.
  • Weryfikacja, w zakresie zgodności z ewidencją księgową, sprawozdań i Wniosków o Płatność składanych przez jednostki realizujące projekty.
  • Bieżąca współpraca z jednostkami Uniwersytetu realizującymi projekty.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości i Finansów
  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą w księgowości
  • Biegła, praktyczna znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem środków ze źródeł zewnętrznych
  • Znajomość systemu SIMPLE ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w celach niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Poznaj

UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła miano Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW). Aktualnie uczelnia kształci ponad 16 000 studentów na 33 kierunkach studiów. UKSW prowadzi zajęcia w 2 głównych campusach: przy ul. Dewajtis 5 na Bielanach oraz przy ul. Wóycickiego 1/3 na Młocinach. W pierwszym z nich oprócz sal dydaktycznych mieszczą się: Biblioteka Główna, biura administracji centralnej, stołówka studencka. W campusie na Młocinach znajduje się nowoczesne Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, gdzie obok sal wykładowych i pracowni znajdzie się hala widowiskowo-sportowa.