Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Logistycznego Wsparcia Projektów

HR Wise Sp. z o.o.

Nysa

14 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa
Twój zakres obowiązków:
  • Identyfikacja obszarów wymagających wdrożenia procesów optymalizacyjnych w zakresie procesów logistycznych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu wdrażania narzędzi Lean
  • Prowadzenie prostych projektów optymalizacyjnych w zakresie łańcucha dostaw
  • Tworzenie raportów umożlwiających poodejmowanie optymalnych decyzji w obszarach zaopatrzenia, planowania, magazynu i dystrybucji
  • Budowanie kultury zarządzania projektami w przedsiębiorstwie
Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Wykształcenia wyższe w kierunku Logistyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
W zamian możemy zagwarantować:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju i realizowania ciekawych zadań
  • Pakiety ubezpieczeń na życie
  • Prywatną opiekę medyczną – pakiet medyczny
  • Dodatek dojazdowy
  • Przyjazne środowisko pracy.
Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:
  • Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (801)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2168)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (84)