Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. logistyczno-celnych
Action S.A.
Zamienie
5 000 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
Praca w pełni zdalna
26 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Centrum logistyczne Action to jedno z najbardziej nowoczesnych centrów tego typu w Europie. Zostało zaprojektowane z myślą o świadczeniu kompleksowych usług logistycznych z zakresu dystrybucji, magazynowania i transportu. Zaufały nam wiodące sieci handlowe w Polsce: Leroy Merlin, Auchan, Jeronimo Martins, a także operatorzy sieci komórkowych: Orange, Play, T-Mobile. Świadczymy również usługi logistyczne na terenie Polski i Unii Europejskiej dla amerykańskiego koncernu Amazon. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe ), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zamienie
Twoje obowiązki:
  • Organizacja transportów drogowych w imporcie i eksporcie
  • Organizacja transportów morskich, kolejowych i  lotniczych z Dalekiego Wschodu.
  • Kontakty z urzędami celnymi, agencjami celnymi, współpraca z bankami i firmami ubezpieczeniowymi obsługującymi procesy logistyczne
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych w eksporcie i imporcie
  • Sporządzanie deklaracji INTRASTAT
  • Prowadzenie i kontrola rozliczeń, rejestrów, dokumentacji celno-podatkowych i ubezpieczeniowych

Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z agencjami celnymi
  • Praktyczna znajomość przepisów prawnych związanych z eksportem i importem
  • Praktyczna znajomość odpraw celnych importowanych towarów w procedurze uproszczonej
  • Praktyczna znajomość przepisów celnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność oraz orientacja na realizację celu
  • Dobra organizacja czasu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dla Ciebie mamy:
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Narzędzia pracy i szkolenia rozwojowe
  • Dostęp do pakietu benefitów
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Poznaj

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.