Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS.LOGISTYCZNO-HANDLOWYCH

STOEBER POLSKA
Wrocław
praca stacjonarna
5983 dni temu

Ogłoszenie numer: 39256, z dnia 2008-01-30

Przedstawicielstwo niemieckiej firmy STOBER Antriebstechnik, producenta precyzyjnej techniki napędowej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków należeć będzie: - wystawianie faktur zakupu i sprzedaży - przygotowywanie deklaracji intrastat - przygotowywanie dokumentacji dla księgowości - rozmowy handlowe z klientami - prowadzenie korespondencji firmowej

Wymagania

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - prawo jazdy kategorii B - znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych - znajomość bsługi programów MS Office Mile widziana znajomość programu CDN-OPTIMA

Oferujemy

- pracę na samodzielnym stanowisku, - pracę w zgranym zespole - pracę w dynamicznie rozwjającej się firmie