Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS.LOGISTYCZNO-HANDLOWYCH

STOEBER POLSKA
Wrocław
praca stacjonarna
5878 dni temu

Ogłoszenie numer: 44041, z dnia 2008-05-14

Przedstawicielstwo niemieckiej firmy STOBER Antriebstechnik, producenta precyzyjnej techniki napędowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków należeć będzie:
  • wystawianie faktur zakupu i sprzedaży
  • przygotowywanie deklaracji intrastat
  • przygotowywanie dokumentacji dla księgowości
  • rozmowy handlowe z klientami
  • prowadzenie korespondencji firmowej
  • windykacja należności
  • Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • Mile widziana znajomość programu CDN-OPTIMA
  • Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • pracę w zgranym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie