Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. logistyki i planowania

Klient portalu Praca.pl

Wrocław

86 dni temu

Ogłoszenie numer: 1993757, z dnia 2018-06-28

Firma produkcyjna z siedzibą w Austrii oraz filiami na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji, Ukrainie, Niemczech we Włoszech i w Rumunii, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje do swojego zespołu we Wrocławiu drugiej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Terminowa realizacja dostaw do Klientów
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami –zamawianie transportów
  • Koordynowanie działań logistycznych w firmie w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Planowaniu produkcji
  • Optymalizacja stanów magazynowych zgodnie z planem
  • Tworzenie prognoz krótkoterminowych i długoterminowych
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zużycia surowca i materiałów pomocniczych
  • Komunikowanie się z dostawcami, kooperantami i klientami firmy
  • Planowanie realizacji wysyłek wyrobów gotowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie ( B1/B2 )
  • Bardzo dobra obsługa MS Office, szczególnie arkusza EXCEL
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne
  • Dofinansowania do wypoczynku pracownika
  • Pakiet medyczny
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (942)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2069)
Radom (189)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (84)