Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I ZAKUPÓW

EURO TRADE CANDLES SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
6018 dni temu

Ogłoszenie numer: 37062, z dnia 2007-12-04

EURO TRADE CANDLES SP. Z O.O. jest firmą specjalizującą się w produkcji świec i zniczy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków : · Planowanie i realizacja harmonogramu zamówień u dostawców · Analiza potrzeb zakupowych firmy · Aktywne poszukiwanie nowych dostawców · Negocjacje umów z dostawcami surowców i usług

Wymagania

Wymagania : · Wykształcenie min średnie, najchętniej wyższe kierunkowe · Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany j.rosyjski · Min. 2 lata doświadczenia w logistyce i zakupach · Zdolności negocjacyjne , łatwość nawiązywania kontaktów · Gotowość do podróży służbowych, czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy : ·Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależnionej od wyników pracy ·Niezbędne narzędzia pracy