Specjalista ds. Logistyki na rynek angielski

STELMET

Zielona Góra

1 godz. temu

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w działach spedycji, logistyki na stanowiskach związanych z bezpośrednią obsługa klientów w języku angielskim,
  • Znajomość pakietu office,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie stanu wpływu zamówień od klientów,
  • Informowanie Klienta o terminie dostaw;
  • Monitorowanie punktualności dostaw,
  • Bieżąco aktualizowanie plików dotyczących wysyłek,
  • Współpraca z pracownikami magazynu w kwestiach związanych z wysyłkami,
  • Optymalne planowanie tras samochodów ze szczególna dbałością o koszty przewozu,
  • Dbałość o terminową realizacją wysyłek towarów do klientów,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Oferty pisemne z adnotacją dot. stanowiska prosimy przesyłać wyłącznie za pomocą poniższego przycisku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki