Specjalista ds. Logistyki Wyrobów Medycznych

Medicover Sp. z o.o.

Warszawa

85 dni temu

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wilanów, Szpital Medicover

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • Organizacja magazynów działu Farmacji Szpitalnej:
    • przyjmowanie dostaw
    • kontrola ilościowa i jakościowa dostaw
    • etykietowanie asortymentu
    • nadzór nad rotacją asortymentu
    • przygotowywanie wydań
    • zgłaszanie zapotrzebowań dostawy w celu utrzymania optymalnych stanów
    • obsługa reklamacji
    • współprowadzenie inwentaryzacji
    • utrzymywanie porządku w magazynach
    • właściwe zabezpieczanie asortymentu
    • wsparcie w transporcie płynów infuzyjnych oraz asortymentu wielkogabarytowego na terenie szpitala
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • 1 -3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w zakresie logistyki wyrobów medycznych)
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • rzetelność
Oferujemy Ci:
  • pracę w godzinach 8:00 – 15:35 (Szpital Medicover - Wilanów)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Poznaj

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny
Poznaj stanowisko: Koordynator Dostaw
Koordynator Dostaw to osoba, która odpowiada za koordynację procesów dostaw towaru. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień od klientów, współpraca z magazynem w zakresie kompletacji wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami, dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień, wystawianie ...
Praca Koordynator Dostaw