Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1957441, z dnia 2018-04-23

Jeżeli zagadnienia i procedury związane z eksploatacją samochodów nie są Ci obce, potrafisz pracować w Excelu i lubisz pracować z ludźmi - prześlij do nas swoje CV!

Do swojego zespołu, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Grudziądz

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie i aktualizacja planu wysyłek
  • Koordynowanie i optymalizowanie dostaw oraz układanie tras kierowców
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi
  • Nadzorowanie pracy zespołu kierowców
  • Przygotowywanie zamówień do kompletacji
  • Wystawianie dokumentów handlowych (faktura, WZ)
  • Nadzór i utrzymanie floty pojazdów oddziału
  • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunki samochodowe)
  • Znajomość zagadnień związanych z czasem pracy kierowców
  • Znajomość topografii woj. pomorskiego, pomorsko - kujawskiego
  • Znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Cechy osobiste takie jak: analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów oraz dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie Twoim dodatkowym atutem!
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu i realizacji budżetu

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (837)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1726)
Radom (69)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)