Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

C4i Consultants for Industry
Warszawa
praca stacjonarna
5458 dni temu

Ogłoszenie numer: 65980, z dnia 2009-06-04

Dostarczamy i doradzamy klientom w doborze rozwiązań systemów audiowizualnych, dystrybutorów, wzmacniaczy linii, przełączników, matryc, konwerterów, skalerów, skan konwerterów, kabli niezbędnych w profesjonalnych instalacjach audiowizualnych, reprezentując Kramer Electronics, Extron Electronics, TV One, a także BlackMagicdesign, Gefen Adder, Cartoni, Tamuz. Jednocześnie rozwijamy druga gałąź naszej firmy : rozwiązania dla cyfrowego domu proponując macierze dysków Netgear Ready NAS, roboty dyskowe Robotics i odtwarzacze sieciowe High Definition firm ZIOVA oraz Dvico Tvix (H.264/USB/SATA) . Do naszego biura w Warszawie poszukujemy ZMOTYWOWANEGO pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Specj_ds_Log /05-09

Opis stanowiska

  • Realizacja logistyczna zamówień klientów,
  • Obsługa klientów,
  • Współpraca z dostawcami w kraju i zagranicą,
  • Realizacja zamówień marketingowych,
  • Organizacja logistyki, współpraca z firmami magazynowymi, spedycyjnymi oraz innymi niezbędnymi w procesie dostaw - w tym negocjowanie warunków i przygotowanie umów,
  • Obsługa programu fakturującego FAKT, współpraca z księgowością,
  • Prowadzenie sklepu internetowego,

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Skrupulatność, bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Bardzo dobra znajomość komputera, internetu i pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność,
  • Osoba Niepaląca

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i zwiększania zakresu swoich obowiązków oraz pozycji w firmie wraz ze wzrostem firmy,
  • Pracę w młodej dynamicznej firmie oferującej rozwiązania wysokich technologii w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.