Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Planowania i Zakupu Floty

    SIXT Rent a Car   Warszawa, Saska Kępa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Współpraca z dealerami i importerami na terenie całej Polski i Słowacji; Tworzenie i przesyłanie zapytań ofertowych zgodnych z potrzebami Spółki; Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami; Negocjowanie zapisów umów; Analiza otrzymanych ofert; Sporządzanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Logistyki

Sagittarius Europe Sp. z o.o. Sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
3118 dni temu

Ogłoszenie numer: 859991, z dnia 2015-11-03

Firma świadczy usługi budowlane.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór nad flotą samochodową
  • zarządzanie procesami w obszarach: serwis, opony, ubezpieczenia, monitoring GPS
  • nadzór nad procesem likwidacji szkód samochodowych
  • realizacja zamówień na nowe samochody

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie z zakresu logistyki)
  • doświadczenie zawodowe (referencje od poprzedniego pracodawcy będą dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kategoria B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • znajomość języka angielskiego i francuskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętności interpersonalne
  • dyspozycyjność (wykonywanie poleceń poza granicami kraju)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • stanowisko samodzielne
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN