Specjalista ds. Magazynu Utrzymania Ruchu

HR Wise Sp. z o.o.

Nysa

283 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych oraz zapasowych niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy maszyn,
  • Odpowiedzialność za dostawy oraz reklamacje części/elementów niezgodnych z wystawionym zamówieniem,
  • Koordynowania i odpowiedzialność za ewidencje pobrań i zwrotów do magazyn wraz z wykonywaniem inwentaryzacji i zgłaszaniu wszelkich odchyleń
  • Poszukiwanie nowych i alternatywnych zmienników części u dostawców
  • Tworzenie zestawień dotyczących zakupów technicznych oraz raportowanie rotacji zapasów w magazynie
Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe inżynierskie)
  • Minimum 1 rok doświadczania na stanowisku w dziale utrzymania ruchu odpowiedzialnym za zakupy do magazynu
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem i dokumentację techniczną
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Exel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8-16)
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, Multisport, bony świąteczne ect.)
  • Możliwości awansu w strukturach firmy
Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu
Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Praca Kierownik Magazynu