Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży B2B [Rekrutacja prowadzona online]

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

16 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa
SMWS/UT/ES
Twoje Zadania:
  • Budowanie koncepcji i rozwiązań generowania zgłoszeń handlowych przez stronę internetową
  • Tworzenie kampanii reklamowych – współpraca z Agencja kreatywną/ domem mediowym
  • Tworzenie newsletterów oraz mailingów w szczególności do sieci sprzedaży
  • Analityka podejmowanych działań, w szczególności dotyczących analizy ruchu na stronie internetowej
  • Wsparcie koordynacji działań w obszarze mediów społecznościowych B2B
  • Wsparcie koordynacji działań rozwoju strony www dla B2B
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi/domem mediowym, grafikami, działem sprzedaży oraz administratorami systemów CRM.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w e-marketingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów B2B
  • Umiejętność budowania relacji i pracy zespołowej
  • Terminowość w realizowanych zadaniach
  • Orientacja na cel i samodzielne ustalanie priorytetów swoich zadań
Oferujemy:
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży