Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Specjalista ds. marketingu i promocji

AEA TECHNIQUE
Gliwice
praca stacjonarna
4707 dni temu

Ogłoszenie numer: 153135, z dnia 2011-06-29

Firma nasza jest dystrybutorem zagranicznych firm produkujących urządzenia do przemysłowych pomiarów poziomu i przepływu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Gliwice

Nr Ref.: Praca - marketing

Opis stanowiska

  • tworzenie i realizacja planu działań marketingowych i promocyjnych, w tym projektów internetowych – planowanie narzędzi, organizowanie, monitorowanie, raportowanie,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie istniejących relacji z Klientami,
  • kreowanie i kompleksowa realizacja działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku,
  • redagowanie publikacji tematycznych i tekstów promocyjnych,
  • przygotowanie do udziału i udział w targach i imprezach branżowych,
  • współpraca z działem technicznym i handlowym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w realizacji projektów marketingowych i promocyjnych w firmie o zbliżonym profilu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, odpowiedzialność i wysoki poziom inicjatywy,
  • doskonała organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • motywacyjny system wynagrodzenia.