Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. marketingu i public relations

Toyota Bońkowscy
Poznań
praca stacjonarna
6032 dni temu

Ogłoszenie numer: 37395, z dnia 2007-12-10

Firma działa na rynku od 2003 jest prężnym dealerem marki Toyota. Prowadzi sprzedaż samochodów nowych i używanych, a także pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wraz z serwisem blacharsko-lakierniczym. W zakresie usług firmy jest również szeroka działalność kredytowa i leasingowa (także najem długoterminowy) oraz ubezpieczeniowa. Toyota Bońkowscy jest także autoryzowanym przedstawicielem grupy National Car Rental zajmującej się krótkoterminowym wynajmem samochodów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Handel

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej marki będzie odpowiedzialna na kreacje marketingowe identyfikujące dealera na lokalnym rynku. Organizację eventów promujących nowe modele, aktywne wspieranie akcjami marketingowymi działań handlowych dealera. Budowanie relacji z otoczeniem zarówno na zewnątrz firmy jak i wewnątrz (organizacja imprez integracyjnych). Aktywne informowanie mediów o wydarzeniach firmowych, mających wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa. Redagowanie informacji prasowych. Planowanie działań marketingowych w ujęciu rocznym.

Wymagania

Ukończone studia wyższe, prawo jazdy kat. B, język angielski (lub niemiecki) otwartość na zdobywanie nowych informacji, kreatywność, dobry kontakt z ludźmi, skrupulatność. Umiejętność obsługi komputera pakiet Office (także przeglądarek internetowych).

Oferujemy

Ciekawą pracę dającą szanse rozwoju nowych umiejętności, pracę w młodym zespole. Rozwój kandydata poprzez szkolenia w Akademii Toyoty, możliwość awansu zawodowego, transparentny układ wynagrodzeń i jasność procedur obowiązujących w firmie