Specjalista ds. marketingu i social mediów

MATPLAST Sp. z o.o.

Nowa Ruda

53 dni temu

Ogłoszenie numer: 3381330, z dnia 2020-06-19

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Nowa Ruda

Opis stanowiska

  • budowanie globalnego wizerunku i marki
  • wsparcie sprzedaży oraz promowanie nowych produktów
  • prowadzenie działań PR i współpraca z influencerami
  • współpraca z agencjami marketingowymi oraz studiami graficznymi
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych
  • planowanie i koordynacja zleconych projektów marketingowych
  • koordynacja działań internetowych: wysyłka mailingów, social media
  • kreatywne, innowacyjne i nieszablonowe podejście do strategii komunikacji: proponowanie działań promocyjnych i BTL
  • inicjowanie i koordynowanie działań z zakresu CSR oraz Employer Branding

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu branży B2B (mile widziane doświadczenie w trade marketingu)
  • znajomość social media - prowadzenia profili firmowych na FB, YT, Twitter, Instagram
  • znajomość obsługi CMS, zagadnień SEO/SEM, Google Analytics
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów o charakterze marketingowym i PR-owym
  • przygotowanie materiałów wizerunkowych i informacyjnych (tradycyjnych i elektronicznych)
  • znajomość programów graficznych (Adobe)
  • znajomość języka angielskiego
  • kreatywność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętności pracy zespołowej
  • wykształcenie z obszarów: marketing, content marketing, digital design, komunikacja wizerunkowa, branding lub pokrewne

Oferujemy

  • prace w polskiej firmie od 20 lat działającej na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Firma Matplast zajmuje się produkcją okien prostokątnych, łukowych i nietypowych z profili PVC oraz aluminium. Specjalizuje się również w produkcji nietypowych konstrukcji okiennych takich jak koła, elipsy, trójkąty, trapezy. W związku z rozbudową oferty usług oraz dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media