Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego

LeasingTeam Sp. z o.o

Warszawa

19 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0026808
Zakres obowiązków:

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  • Współtworzenie strategii i planów marketingowych firmy (szczególnie w zakresie lead generation)
  • Nadzorowanie kampanii SEM we współpracy z agencją (PL oraz DE) oraz samodzielne prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych (FB, Lin)
  • SEO - współpraca z agencjami pozycjonującymi, wprowadzanie zaleceń agencji na stronach www
  • Samodzielna i kompleksowa realizacja newsletterów i mailingów do klientów (FreshMail)
  • Obsługa stron www spółek z Grupy - aktualizacja, optymalizacja UX, wyłapywanie błędów i ich naprawa
  • Koncepcja i koordynowanie budowy stron www, landing pages, banerów reklamowych i innych działań digital firmy
  • Wsparcie w realizacji kampanii rekrutacyjnych dla klientów oraz prowadzeniu profili firmowych w social media
Oczekiwania:

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu SEM/SEO
  • Umiejętności samodzielnego prowadzenia kampanii w social media
  • Znajomości narzędzi Google Search Console, Google Analitycs, Hotjar, Google AdWords, itp.
  • Sprawnego poruszania się w różnych CMS oraz narzędziach do wysyłki mailingowych (FreshMail)
  • Skutecznej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności za własnej projekty
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym; język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywności, otwartości, optymizmu w działaniu i pomysłowości
  • Znajomość branży HR będzie dodatkową zaletą
Oferta:

A co oferujemy w zamian?

  • Umowę o pracę w stabilnej, dużej Grupie Kapitałowej
  • Możliwość realnego wpływania na plany marketingowe Grupy
  • Swobodę w działaniu, przyjazną atmosferę pracy
  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • Dopłaty do Multisport oraz ubezpieczenia na życie

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.

Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na: www.leasingteam.pl

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)