Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. Marketingu

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4881 dni temu

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SPMAR/12/10

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kreowanie wizerunku firmy, analizę rynku produktów, działania PR, współpracę z grafikami w przygotowywaniu projektów, bieżącą obsługę marketingową firmy w ramach funkcjonującego działu.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego, preferowani absolwenci marketingu, reklamy
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • kreatywnego podejścia do problemów
  • twórczego myślenia i wyobraźni
  • samodzielności
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • praktycznej znajomości MS OFFICE
  • dobrej znajomości języka angielskiego ( język mówiony i pisany )
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • pracę w młodym zespole specjalistów