Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Marketingu

ProSystem SA
Wrocław
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 24534, z dnia 2006-11-28

Firma ProSystem SA wchodzi w skład grupy kapitałowej, która rozpoczęła działalność w kwietniu 1997 roku. Od początku swojego istnienia oferujemy profesjonalne usługi budowy systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz transmisji danych. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu technologii informatycznych, marketingu oraz logistyki.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SM

Opis stanowiska

- działania marketingowe i PR - analiza rynku i konkurencji - wsparcie działań handlowych

Wymagania

- duża kreatywność i zaangażowanie - umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej - dobra znajomości j. angielskiego - wykształcenie wyższe (preferowany marketing), lub ostatni rok studiów

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym zespole - udział w ciekawych projektach - specjalistyczne szkolenia