Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. marketingu

TQMsoft
Kraków
praca stacjonarna
5987 dni temu

Ogłoszenie numer: 38946, z dnia 2008-01-25

TQMsoft

Firma świadcząca specjalistyczne szkolenia i rozwiązania jakościowe dla produkcji i usług

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: HR-MA-03

Opis stanowiska

- monitorowanie procesów marketingowych, - współpraca z wewnętrznymi procesami sprzedażowymi, - kreowanie kampani marketingowych dla produktów szkoleniowych i oprogramowania, - planowanie działań komunikacyjnych, - relacje z mediami, - PR produktu, - PR korporacyjny, - monitorowanie konkurencji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe, - znajomość zagadnień industrial marketing, - b. dobra komunikacja werbalna, poprawne redagowanie tekstów, - dobra organizacja pracy, - dobra znajomość języka angielskiego, - umiejętność posługiwania się narzędziami: MS Power Point, MS Word, MS Excel, poczta elektroniczna, internet, - kreatywność.

Oferujemy

- praca w młodym, dynamicznym zespole, - płaca adekwatna do stanowiska, - możliwość awansu zależna od wyników i zaangażowania .