Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. marketingu

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr rej. 388/2)
Warszawa
praca stacjonarna
5742 dni temu

Ogłoszenie numer: 49279, z dnia 2008-08-28

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu oświetleniowego oraz systemów i urządzeń zapewniających bezpieczeństwo instalacji elektrycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 66/SM/PP/08/08

Opis stanowiska

• tworzenie koncepcji oraz wdrażanie akcji marketingowych według przyjętego planu marketingowego na region Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej, • udział w prowadzeniu badań marketingowych oraz sporządzanie analiz i raportów rynkowych, • bieżąca współpraca z działem sprzedaży m.in. w zakresie organizacji targów i promocji oraz przygotowywania materiałów marketingowych, • współpraca z agencjami reklamowymi i agencjami badania rynku, • rozliczenia wewnętrzne i bieżący nadzór nad wykorzystaniem budżetu.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, kierunkowe: ekonomia, marketing i zarządzanie, • doświadczenie w dziale marketingu lub w dziale handlowym na stanowiskach specjalistycznych lub asystenckich, • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie, • biegła obsługa MS Office, • umiejętność realizacji założonych celów, • dokładność, sumienność i zaangażowanie, • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, • miłą atmosferę w pracy, • stabilne zatrudnienie na pełny etat.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.