Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. marketingu

TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Kraków
praca stacjonarna
5269 dni temu

Ogłoszenie numer: 85780, z dnia 2010-01-11

Firma świadcząca specjalistyczne szkolenia i rozwiązania jakościowe dla produkcji i usług.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: HR-MA-06

Opis stanowiska

  • kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych dla produktów szkoleniowych i oprogramowania,
  • współpraca z wewnętrznymi procesami sprzedażowymi,
  • współpraca z dostawcami,
  • obsługa narzędzi marketingu elektronicznego,
  • administracja serwisów www,
  • kompletacja biuletynów i newsletterów,
  • PR produktu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność,
  • umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: Power Point, Word, Excel, Corel Draw itp.
  • znajomość narzędzi marketingu elektronicznego (google analitics, adsense, newslettery, itp.),
  • uczestnictwo w jakimś projekcie marketingowym, ale nie związanym z formalną edukacją.

Oferujemy

  • praca w kameralnym, młodym zespole,
  • elastyczność,
  • szkolenia,
  • możliwość awansu w zależności od wyników i zaangażowania.