• Młodszy bibliotekarz / Starszy kustosz do katalogowania rysunków, rycin i fotografii

    Biblioteka Narodowa   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior  umowa o pracę  pełny etat / część etatu   4 300 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    91 dni
    Zakres obowiązków na stanowisku młodszego bibliotekarza obejmuje m.in.: katalogowanie rycin, rysunków i fotografii, tworzenie rekordów bibliograficznych i wzorcowych w katalogu elektronicznym, wykonywanie kwerend naukowych, sprawdzanie ofert aukcyjnych i darów, typowanie publikacji do...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Wykładowca Poznań
Specjalista ds. Metodyki i E-learningu

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1316 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie, w związku z rozwojem, do Projektu Kształcenie Zdalne poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Udział w budowaniu strategii e-learningu w ogólnopolskim środowisku akademickim
  • Wsparcie metodyczne dla zespołu metodyków i kadry dydaktycznej uczelni wyższych we wdrażaniu metodyki kształcenia zdalnego
  • Współpraca z zespołem metodyków i kadrą dydaktyczną w zakresie tworzenie i wdrażania podręczników multimedialnych
  • Projektowanie i tworzenie materiałów dydaktycznych i treści kursów e-learning
  • Budowanie doświadczenia nauczania i uczenia się w oparciu o LxP
  • Administracja, nadzór i wsparcie użytkowników w obszarze e-learningu
Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu zajęć / szkoleń oraz tworzeniu kursów e-learningowych
  • Umiejętność obsługi platform LMS (preferowana znajomość platformy Moodle).
  • Znajomość narzędzi MS365 (w tym Teams)
  • Umiejętność obsługi Authoring Tools
  • Umiejętność prowadzenia kursów metodycznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolności organizacyjne i menedżerskie
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Budowanie partnerskich relacji służących osiąganiu biznesowych celów
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas trwania projektu
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • Dodatkowe dni wolne w roku
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito sp. z o.o., ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Uniwersytetów WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.

Siłą Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. są ludzie, ich talenty i ambicje.