Najnowsze oferty pracy

  • Standardization Project Leader

    METRO Global Solution Center Sp. z o.o.   Szczecin, Plac Brama Portowa 1    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Your main area of responsibility in this position will include: managing complex projects in area of finance process standardization in terms of scope, cost, timelines, resources, risk, change and communication, planning, co-ordination, and execution of project deliverables within specific project...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Oceny Ryzyka Warszawa
Specjalista ds. modelowania ryzyka (DRK)

Bank Pocztowy S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
372 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • modelowanie oraz monitoring parametrów ryzyka kredytowego (PD, EAD, LGD) na potrzeby kalkulacji odpisów wg MSSF9
  • analiza jakości działania modeli, rekomendowanie kierunku ich rozwoju i poprawy
  • udział w projekcie przebudowy modeli scoringowych i ratingowych
  • współpraca z użytkownikami modeli, walidacją oraz audytem
  • zapewnienie wsparcia analitycznego i przygotowanie analiz z obszaru ryzyka kredytowego
Nasze wymagania
  •  przynajmniej 1 rok doświadczenia na zbliżonym stanowisku
  •  wykształcenie wyższe lub studia w trakcie, preferowane kierunki: ekonometria, metody ilościowe,  matematyka, fizyka
  • wysokie zdolności analityczne, dokładność i zaangażowanie
  • komunikatywność, własna inicjatywa, entuzjazm, determinacja, umiejętność pacy w dynamicznym otoczeniu
Mile widziane
  • znajomość technik modelowania takich jak uogólnione techniki ekonometryczne, modelowanie szeregów czasowych, uczenie maszynowe
  • umiejętności programowania w SAS lub R
  • znajomość SQL oraz sprawne poruszanie się w środowiskach bazodanowym
To oferujemy
  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracę
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Warszawa) lub 100% zdalną
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • kwartalny system premiowania
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • bogaty pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj