Specjalista ds. Monitoringu Modeli Ryzyka [rekrutacja online]

ING Tech Poland

Warszawa

3 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: MB/SST/RMD/CRM/JK/34337
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz wykształcenie ilościowe,
  • Znasz regulacje IRB/IFRS9,
  • Zwracasz uwagę na detale,
  • Potrafisz stosować testy statystyczne w praktyce,
  • Potrafisz zaprezentować efekty swojej pracy.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych,
  • Znajomość technik ekonometrycznych,
  • Certyfikaty FRM/PRM/CFA/CQF.
  • Umiejętności analityczne,
  • Zdolność komunikacji po angielsku na różnych poziomach seniority,
  • Samodzielność i proaktywność,
  • Zdolność krytycznego myślenia.
Informacje o Zespole:

Monitoring modeli ryzyka to jeden z najważniejszych obszarów działalności warszawskiego RiskHubu. Jako członek tego zespołu będziesz miał realny wpływ na jakość modeli ryzyka stosowanych w całej grupie ING, a przez to na wysokość kapitału w grupie. Oferowana rola to świetna okazja do zdobycia doświadczenia w pracy z modelami ryzyka w globalnym środowisku. W ING Tech Polska i grupie ING kierujemy się podejściem i mentalnością Agile. W naszej codziennej pracy używamy elastycznych frameworków, takich jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi pracujemy. Szeroka autonomia, jaką posiadają nasi pracownicy, stymuluje motywację i kreatywność, co pozwala nam na dostosowanie się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane zespołami stanowią rdzeń naszej organizacji. Mają one jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i w oparciu o współpracę zespołową wypracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 18:00 (8 godzin dziennie)
    w tych godzinach pracujemy
  • Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50%-  testowanie modeli AIRB/IFRS9
25%- przygotowanie raportów monitoringowych
25%- rozwój i automatyzacja standardów monitoringu
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie