Specjalista ds. Monitoringu Systemów Teleinformatycznych

Fundacja Aktywizacja

Kraków

21 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • administrowanie systemami monitoringu infrastruktury teleinformatycznej,
  • zapewnienie ciągłości działania administrowanych systemów i usług,
  • nadzór nad instalacją oraz aktualizacją administrowanych systemów,
  • zarządzanie dostępem do administrowanych systemów,
  • zarządzanie konfiguracją administrowanych systemów,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,
  • planowanie i prowadzenie prac rozwojowych, modernizacyjnych związanych z administrowanymi systemami,
  • wdrażanie regulacji wewnętrznych optymalizujących procesy związane z celami jednostki,
  • monitorowanie, realizacja i rejestrowanie prac związanych z realizacją incydentów zarejestrowanych w systemie obsługi zgłoszeń,
  • raportowanie i analizowanie ilościowych i jakościowych informacji o administrowanych systemach,
  • zapewnienie przestrzegania obowiązujących standardów bezpieczeństwa i architektury w zakresie utrzymania, funkcjonowania i rozwoju zarządzanych systemów i usług,
  • udział w projektach informatycznych,
  • sprawna i efektywna współpraca z pracownikami w ramach struktur IT oraz z zewnętrznymi dostawcami ukierunkowana na realizację zadań.
WYMAGANIA:

Posiadasz aktualne orzeczenie?
a dodatkowo:

  • posiadasz wiedzę i praktyczne doświadczenie z zakresu systemów operacyjnych Windows (Server, Desktop) i Linux (CentOS),
  • dobrze znasz bazy danych w szczególności MySQL, MSSQL oraz zagadnienia związane z zarządzaniem bazami, kopiami zapasowymi, przywracaniem danych,
  • znasz zagadnienia sieciowe,
  • dobrze znasz HTML, mile widziana znajomość JavaScript,
  • dobrze znasz SQL,
  • znasz przynajmniej jeden język dla Linux oraz Windows do tworzenia skryptów w Bash, Perl, Python, VBScript lub PowerShell,
  • mile widziane doświadczenie z Zabbix lub innymi systemami do monitoringu np. Nagios
  • posiadasz wiedzę dotycząca zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów,
  • potrafisz tworzyć dokumentację własnej pracy,
  • jesteś osobą chętną do samodoskonalenia, poszukiwania nowych rozwiązań, otwartą na nowe technologie.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku w godzinach ok. 8-16
  • Bogatą bazę socjalną (trzynastka, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wakacje pod gruszą, dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej)
Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Poznaj

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych