Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Specjalista ds. najmu (k/m)

NEONET SA
Olsztyn
praca stacjonarna
5351 dni temu

Ogłoszenie numer: 79148, z dnia 2009-10-19

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu RTV i AGD. Planujemy ekspansję na rynki europejskie. Aktualnie posiadamy ponad 460 sklepów w całej Polsce. Zatrudniamy ponad 1300 Pracowników. Swoją silną pozycję zawdzięczamy strategii nastawionej na spełnianie oczekiwań naszych Klientów, oraz rozwój naszych Pracowników. W związku z intensywnym rozwojem Oddziałów firmy we Wrocławiu, Olsztynie i Krakowie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: SDN/nazwa miasta/10/09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za planowanie, negocjowanie i budżetowanie czynszów oraz mediów w sklepach, w tym za: - zatwierdzanie faktur za wynajem bądź wyjaśnianie ich niezgodności - prowadzenie negocjacji z Wynajmującymi i dostawcami mediów - aktualizowanie bazy danych dotyczących czynszów i kosztów zakupu mediów - prowadzenie analiz kosztów zużycia mediów i czynszów.

Wymagania

Od idealnych kandydatów i kandydatek oczekujemy: - wykształcenia min. średniego - kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku – dobrej znajomości tematyki kosztów najmu i zaopatrzenia w media - umiejętności planowania i sporządzania analiz kosztowych - umiejętności prowadzenia negocjacji - umiejętności obsługi komputera (pakiet Office i bazy danych).

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę współpracy w zespole profesjonalistów oraz możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznej, nowocześnie zarządzanej, polskiej firmie.